16.11.2021

Šogad Latvija svin savu 103.dzimšanas dienu.

Arī Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi kopā ar grupu audzinātājiem rada svētku sajūtu skolas telpās, veidojot kompozīcijas, prezentācijas, video un citus darbiņus, veltot tos Latvijai dzimšanas dienā.

Skaista mana Tēvu zeme
Par visām zemītēm
Augsti kalni, plaši lauki,
Zilis jūras ūdentiņš.

Kompozīcijas, prezentācijas, video un citi darbiņi, veltot tos Latvijai dzimšanas dienā

11.11.2021

Lāčplēša diena ir atgādinājums, ka brīvība un neatkarība Latvijas valstij nav nākusi pati par sevi. 11.novembrī aizdedzināsim sveces, lai izrādītu cieņu visiem, kuri cīnījās par mūsu valsts neatkarību.

29.10.2021

Š.g. no 25.oktobra četras mūsu skolas skolotājas viesojās saulainajā Itālijā, kur kopā ar Rumānijas, Bulgārijas un Turcijas kolēģiem piedalījās Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA 2) skolu apmaiņas partnerību projektā.

22.10.2021

21.10.2021

Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola piedalās Eiropas Savienības Erasmus+ programmas pamatdarbības Nr. 2 (KA2) stratēģiskās partnerības projektā: “vetDIET” ("Veselīgs uzturs profesionālajā izglītībā"), kur mūsu pedagogi un prakses vadītāji pilnveido savas zināšanas un iegūst jauno pieredzi veselīga uztura jomā.

18.10.2021

Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā noslēdzās skolas audzēkņu mobilitātes Erasmus+ projekta: „Internacionalizācijas pilnveidošana, organizējot praksi Eiropas uzņēmumos ēdināšanas un viesmīlības jomās”, Nr: 2020-1-LV01-KA102-077186, ietvaros. Šajā epidemioloģiski tik nestabilajā gadā 22 audzēkņiem izdevās paaugstināt un nostiprināt savas profesionālās prasmes un kompetences izvēlētajās profesijās, iepazīties ar triju valstu – Portugāles, Polijas un Vācijas kultūru un tās īpatnībām, darba tirgus prasībām un izmēģināt savas zināšanas un prasmes.

21.09.2021

21.septembrī astoņiem Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņiem sākās 4 nedēļu prakse Vācijā, Šverīnes pilsētā Erasmus + projekta „Internacionalizācijas pilnveidošana, organizējot praksi Eiropas uzņēmumos ēdināšanas un viesmīlības jomās” Nr: 2020-1-LV01-KA102-077186 ietvaros. Tā jau ir trešā audzēkņu grupa 3 mēnešu laikā, kas dodas uz praksi ārzemēs savās izvēlētajās specialitātēs.

17.09.2021

Š.g. no 13. līdz 15. septembrim Erasmus projekta “Karjera bez robežām”  ietvaros notika skolu-dalībnieku tikšanās Polijā (pilsētā – Žori). Šajā projektā piedalās skolas no vairākām valstīm: Itālijas, Kipras, Portugāles, Polijas un, protams, Latvijas, kuru pārstāv Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola.

01.09.2021

Klāt atkal jauns mācību gads! Ar jauniem sapņiem, iespējām, izaicinājumiem un virsotnēm, kuras jāsasniedz. Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā mācības uzsāks 168 pirmā kursa audzēkņi. Tie ir gan audzēkņi ar pamatizglītību, gan jaunieši ar vidējo izglītību. Šogad skola sāks īstenot jaunu mazumtirdzniecības komercdarbinieku 4-gadīgo izglītības programmu.

25.08.2021

Cien. audzēkņi!

Laipni aicinām jūs uz Zinību dienas pasākumiem 2021.gada 1.septembrī!

1.kursu audzēkņi (ar vidējo izglītību)
plkst. 10.00 skolas zālē – svinīgais pasākums
plkst. 10.30 mācību kabinetos pa grupām – klases stundas

1.kursu audzēkņi (ar pamatizglītību)